Srijeda 15 Srpanj 2020

Pretraga

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

''Teorije'' zavjere

Tajne Podzemne Baze

30 Kol 2009
(Reading time: 5 - 10 minutes)

Korisnička ocjena: 5 / 5

Zvjezdica aktivnaZvjezdica aktivnaZvjezdica aktivnaZvjezdica aktivnaZvjezdica aktivna
 
tajne, baze, u, svijetu, podzemne* Ako vas zanima više o ovome što piše na ovom blogu, preporučio bih vam da pročitate (online, ili kopirate u word) tri odlične knjige; The Biggest Secret od Davida Ickea, Donositelji Novog Svitanja od Barbare Marciniak i The Dulce Book od Brantona.

'One zavjere koje su previše nevjerojatne da bi se u njih povjerovalo su upravo one koje najčešće uspijevaju!' - navod iz knjige The Dulce Book

Iskreno mislim da je krajnje vrijeme da prestanemo odmahivati rukom i podsmjehivati se na spomen postojanja izvanzemaljskih civilizacija koje aktivno djeluju na našem planetu. To nije tek naklapanje ili nečija mašta, postoje na tisuće svjedočanstava i na tisuće dokaza o njihovoj prisutnosti, (NLO-i, otmice, ‘bliski susreti treće vrste’, tajne podzemne baze). Ovdje nije samo riječ o promatranju ili istraživanju, nego aktivnoj prisutnosti i infiltraciji u naše društvo. Oni su među nama, upravljaju (najčešće indirektno preko pripadnika tajnih društava) našim medijima, našim vladama, našim školama i fakultetima. Ukoliko želimo i dalje biti ‘koliko-toliko’ slobodni, moramo postati svjesni onoga što se zaista događa oko nas, moramo otvoriti oči i pogledati iza dimnih zavjesa koje nam bacaju na svakom koraku u obliku nijekanja, selektiranog i limitiranog obrazovnog sustava, selektiranih i prilagođenih medijskih informacija. Moramo se probuditi, moramo dozvoliti mogućnost da mnogo toga ne znamo u mnogim područjima, da u ovom našem svemiru sve pulsira životom, životom u različitim oblicima i da je naš oblik samo jedan od milijuna oblika, i da ti drugi oblici posjeduju inteligenciju koja je superiornija našoj. Moramo također dopustiti mogućnost da planet Zemlju sagledamo u kontekstu širih međugalaktičkih odnosa. Moramo dopustiti mogućnost da je sve što mislimo da znamo (od povijesti ljudske vrste pa nadalje) tek nečija projekcija nametnuta nama u cilju da nas udalji od istine. Problem ljudske vrste je u tome što su ljudi previše PASIVNI, nitko ne želi misliti svojom glavom! Predavali smo, i još uvijek predajemo moć drugima da nas vode, jer mi ne želimo odlučivati o ničemu! Lakše nam je sjediti i dopuštati da nam ispiru mozak i da vjerujemo svemu što nam se kaže da je istina. Ljudi, vrijeme je da se suprotstavite onome što vam se ne sviđa, onome za što znate da nije u vašem najboljem interesu, štoviše, da vam direktno šteti! Jer, u suprotnom vam ne ginu čipovi koji se ugrađuju pod kožu kao konačni oblik potpune manipulacije! (sjetite se prethodnog posta sa Verichipom i Digital Angelom!). Kada vam netko prodaje zatrovanu ili genetski modificiranu hranu, vi samo šutite i kupujete, kada vam zagađuju životni prostor, ništa ne poduzimate, samo eventualno kažete da ‘to nije u redu’ i da se tu ‘ne može ništa’ i dalje vas nije briga. Shvaćate li do kuda smo došli? Nije nas briga za ništa!Gledamo Big Brother (koji savršeno prikazuje našu budućnost ukoliko se ne trgnemo, a ta budćnost je apsolutni gubitak privatnosti i kontrola svim segmentima našeg života) i sapunice tipa Zabranjena Ljubav i sljedeći korak je taj da ako nam kažu da skočimo u Savu da ćemo najvjerojatnije i skočiti! Dajemo drugima da upravljaju našim životima a čudimo se neprestano zašto je svijet takav kakav je! Kada ste se zadnji puta pobunili protiv nečega? Kada ste zadnji puta vidjeli da se grupa ljudi zajednički zalaže za nešto što je u interesu svih nas? Rijetko, zar ne? To je ključ. Zajedničko djelovanje je način da promijenimo našu stvarnost, nepristajanje na robovlasničke odnose koji su nam nametnuti. Moć probuđenih pojedinaca koji čime masu je vrlo snažna, reptilijanci su to shvatili i uložili mnogo truda da tu masu kontroliraju. Sada je vrijeme da i vi to shvatite, da spoznate svoju istinsku moć!
Kao što sam rekao, krajnje je vrijeme da prihvatimo činjenicu da su izvanzemaljske civilizacije aktivno prisutne na našem planetu. Premda mnogi od vas misle da su priče o zavjerama ‘nerealne’, teško je previdjeti na desetke podzemnih baza koje ispresjecaju Sjedinjene Američke Države a u pravilu su gotovo uvijek povezane sa pričama o izvanzemaljcima, tajnim vladinim genetskim pokusima, otmicama i sličim strahotama! Koliko je samo informacija procurilo u javnost o tim tajnim ‘vojnim’ bazama i događajima koji se tamo odvijaju, od kojih je najpoznatija Područje 51 (Area 51) u Nevadi, a većina ljudi još uvijek slijepo vjeruje (ako uopće i razmišlja o tome) da su to vojni objekti. No, je li doista tako?
Kada se ljude suoči sa tim stvarima, kada im se podastru činjenice, oni najčešće u najboljem slučaju ne znaju što bi mislili(!), ili jednostavno odbijaju povjerovati da je tako nešto moguće!
Slijedi odlomak iz knjige Semira Osmanagića ‘Od masona do mentalnih projekcija’ u kojoj se navode podzemne baze, spominju se detaljnije aktivnosti i svrha još jedne podzemne baze u Novom Meksiku, Dulce (izgovara se Dulsi) baze:

‘Pored te baze (Area 51), postoje slijedeći podzemni objekti: Dulce, Sunspot, Datil, Corona, Taos Pueblo i Albuquerque (svi u New Mexicu); u Koloradu su Delta, Grand Mesa, i Colorado Springs; u Kaliforniji su Needles, Edwards AFB, Tehachapi Mountains, Ft. Irwin, Norton AFB i Morongo Valley; šest ih je u Nevadi Blue Diamond, Nellis AFB, Groom Lake, Papoose, Quartzite i Tonopah.

Dulce nosi skrovitu tajnu. Navodno, pod zemljom je zajednička biogenergetska laboratorija vlade i vanzemaljaca u kojoj se odvijaju bizarni eksperimenti na ljudima i životinjama.
Slijede svjedočanstava ljudi sa površine. Po meni, najinteresantnije je ono koje dolazi od službenika osiguranja Thomasa C. koji je bio visoko rangiran u zajedničkoj hijerarhiji. Nakon godina provedenih u Dulce i drugim bazama, odlučio je da dezertira i ponese niz dokaza (fotografije, projekti, predmeti i sl.) sa sobom. Njegove video kazete se mogu naručiti na američkom tržištu.
Koristeći malu kameru, Thomas je napravio preko 30 fotografija u okviru višekatnog podzemnog kompleksa. Prikupio je dokumente i video traku iz sigurnosne kamere iz Kontrolnog Centra koja je snimala hodnike, laboratorije, vanzemaljce (!), i zaposlene. Napustio je objekt, napravio pet kopija i sakrio originale. Kada je otišao kući po ženu i djecu tamo je vec bio kombi sa vladinim agentima. Shvatio je da ga je izdao K. Lomas (jedan od kolega kojem se ispovjedio). S obzirom da je znao da će se sigurno provesti biološki eksperimenti na njima, odlučio je da se skriva. Ovo se dešavalo prije desetak godina. Thomas je danas u pedesetim godinama. Karijeru je započeo tajnim treningom u fotografiji u podzemnoj bazi u državi West Virginia. Sedam godina je radio za Američku avijaciju. 1971. odlazi da radi za Rand Corp. u Santa Monica, California, da bi 1977. bio prebačen u Dulce bazu. U to vrijeme, kolega istraživač, također zaposlen kao službenik osiguranja u Sante Fe u, privatno je istraživao UFO fenomene i djelovanje Masonskih i Wicca grupa u regionu. Oni su zajedno odgledali Thomas ove fotografije, videa i dokumente iz Dulce baze. Crteži koji su napravljeni po tome kasnije su cirkulirani u UFO zajednici pod nazivom "Dulce Papers".
Dulce baza je napravljena na nekoliko podzemnih nivoa. Što se spušta niže potrebne su posebne dozvole za kretanje; smanjuje se broj ljudi koji se mogu kretati na dubljim nivoima. Thomas je posjedovao ULTRA 7 dozvolu što znači da je mogao da ide do sedmog nivoa ispod zemlje.
‘Ja sam znao za sedam sub nivoa, ali ih je mozda bilo još... Većina vanzemaljaca su na nivoima 5, 6 i 7... Njihove prostorije za smještaj su na petom nivou. Jedini znak na engleskom jeziku nalazi se u šatl stanici na kojem pise: "Za Los Alamos" (Od Dulce baze do baze u Los Alamosu je oko 150 km.)
Veza ide od Dulce baze do baze Page (Arizona), zatim do slijedeće podzemne baze ispod Area 51 (Nevada). Drugi pravci su prema bazama: Taos, Datil i Carlsbad (New Mexico), Colorado Springs i Creed (Colorado). Postoji bogata mreža u kojoj operira podzemni šatl koji se siri u globalni sistem tunela i podzemnih gradova. U Dulce bazi većina znakova na vratima i hodnicima su na jeziku vanzemaljaca ili na univerzalnom slikovnom jeziku koji je razumljiv i ljudima i vanzemaljcima.
Nakon drugog nivoa svi bi bili izmjereni goli, a onda bi dobili uniformu. Posjetioci su imali krem uniforme sa rajferšlusom. Težina osobe bi bila stavljena na kompjutersku osobnu kartu svaki dan. Ako bi se primjetila promjena u težini većoj od tri paunda (oko 1,5 kg), fizički pregled i x zračenje bi uslijedilo. Vage za težinu su postavljene ispred svih delikatnih oblasti te su ugrađene u pod ispred prolaza i kontrolnih panela. Osoba bi postavila svoju kompjutersku kartu u slot, ukucala brojčanu šifru. Težina i kod se moraju poklopiti da se vrata otvore. Neslaganje daje znak za uzbunu.
podzemne, vojne, baze, u, svijetu Nikome nije dozvoljeno da nešto nosi u osjetljivim dijelovima baze. Sve što ulazi se pregleda na traci putem x zraka. Isti metod je i kod napuštanja baze. Liftovi se kontroliraju magnetno; nema kablova. Magnetni sistem je unutar zidova. Ne postoje normalne električne kontrole. Sve je kontrolirano naprednom magnetnom tehnikom, uključujući osvjetljenje. Nema regularnih sijalica. Tuneli su osvjetljeni fosfornim jedinicama. Nivo jedan sadrži garažu za održavanje prolaza i podzemnih ulica. Nivo 2 ima garaze za vozove, šatlove, mašine za kopanje tunela i za održavanje diskova.
Na nivou 4 su u toku proučavanja na ljudskoj auri, kao i aspekti telepatije, hipnoze i snova. Saznalo se, između ostalog, kako odvojiti bioplazmicko tijelo od fizickog tijela (!?) ljudi i kako postaviti matricu "vanzemaljskog identiteta" u ljudsko tijelo nakon odvajanja ljudske duše!
Nivo 6 je privatno nazvan "Hol Noćne More". Sadrži genetičke laboratorije gdje se odvijaju pokusi na ribama, pticama i miševima. Životinje ne sliče svojoj originalnoj formi. U nekoliko kaveza su ljudi sa više ruku i nogu te humanoidi koji nalikuju na slijepe miševe visoki do 2 m.
Vanzemaljci su naučili ljude mnogo o genetici; stvari koje su korisne i one koje se opasne. Greysi (vrsta vanzemaljaca) (pogledaj sliku na početku posta) i reptiloidi (reptilijanci iz prošlog posta) (drugi tip vanzemaljaca) su visoko analitički i tehnološki orijentirani. Imali su drevne konflikte sa Nordijcima (treća vrsta humanoidnih vanzemaljaca) i možda se ovdje pripremaju za neki budući konflikt. Intenzivno rade na kompjuterskim i bio inžinjerskim naukama; sa našeg stanovišta čine nehumane eksperimente prema drugim vrstama.
Osnovne vladine institucije koje su uključene u genetska istraživanja (tzv. genom projekti) su pripadnici: Ministarstva za Energiju (osobito Nevada test lokacija), Nacionalni Zdravstveni Institut, Nacionalna Naučna Fondacija, Medicinski Institut Howard Huges i Dulce Podzemna Laboratorija kojom upravlja DOE. Vođa genetskih projekata za Los Alamos i Dulce je Larry Deaven.
Uobičajeni oblik reprodukcije je poliembrionij. Svaki embrij se dijeli na 6 do 9 individualnih jedinica uz pomoć "formule" kombinacije plazme, deoksihemoglobin, albumin, lisozim, cation, amniotski fluidi i dr.
Često sam, (prica Thomas), krečući se sedmim nivoom, nailazio na kaveze sa ljudima. Red za redom, hiljade ljudi sa tragovima genetskih manipulacija, uključujući i humanoidne embrije, su držani u hladnjačama. Najčesće su bili nepokretni, ali povremeno su plakali i molili za pomoć. Nama je bilo rečeno da su nepovratno poludjeli te da su bili uključeni u visokorizične projekte testiranja droga za liječenje ludila. Rečeno nam je da nikada ne razgovaramo s njima. U početku smo vjerovali u priču. Napokon je 1978. mala grupa zaposlenih otkrila istinu. Tako su započeli Dulce ratovi.’’


Za Vas odabrao: Miro-sinj
O autoru
Author: Miro-sinjEmail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.
Nedavni članci:

Comments powered by CComment

WMD hosting

wmd dno