Nedjelja 3 Ožujak 2024

Pretraga

Top Secret programi za koje nebiste trebali znati

15 Svi 2019
(Reading time: 7 - 13 minutes)
Zvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivna
 

vladini programi koji se nisu trebali znati

Slijedi navodni rezultat postupaka jednog ili više znanstvenika koji stvaraju prikrivenu, neovlaštenu bilježnicu koja dokumentira svoje sudjelovanje u vladinom programu "Iznad vrhunske tajne". Vladine publikacije i informacije dobivene korištenjem javnih poreznih sredstava ne mogu biti predmetom autorskog prava. Ovaj je dokument objavljen u javnoj domeni za sve građane Sjedinjenih Američkih Država.

"MAJIC PROJECTS"SIGMA je projekt koji je prvi uspostavio komunikaciju s vanzemaljcima i još uvijek je odgovoran za komunikacije.PLATO je projekt odgovoran za diplomatske odnose s vanzemaljcima. Ovaj je projekt osigurao formalni sporazum (nezakonit u skladu s Ustavom SAD-a) s vanzemaljcima.Uvjeti su bili da će nam vanzemaljci dati tehnologiju "naše vlade" i da se ne bi miješali u našu povijest. Zauzvrat smo se "naša vlada" složili da njihova prisutnost na Zemlji ostane tajna, da se ni na koji način ne miješaju u njihova djela i da im se omogući otmica ljudi i životinja.

 

Stranci su se dogovorili da će MJ-12 dostaviti popis otetih s vremena na vrijeme za vladinu kontrolu njihovih eksperimenata s otetih.
AQUARIUS je projekt koji je sastavio povijest prisutnosti i interakcije Aliena na Zemlji i H0M0 SAPIENSA.
GARNET je projekt koji je odgovoran za kontrolu svih informacija i dokumenata u vezi sa stranim subjektima i odgovornosti njihovih informacija i dokumenata.

                       

PLUTO je projekt odgovoran za procjenu svih NLO i IAC informacija koje se odnose na svemirsku tehnologiju.POUNCE projekt je nastao kako bi se oporavili svi oboreni i / ili srušeni brodovi i vanzemaljci. Ovaj projekt pružio je priče i operacije kako bi prikrio pravi poduhvat, kad god je to bilo potrebno. Korišćeni pokrovi bili su srušeni eksperimentalni zrakoplovi, graditeljstvo, rudarstvo itd. Ovaj projekt je bio uspješan i traje i danas.NRO je Nacionalna organizacija za rekonstrukciju sa sjedištem u Fort Carsonu, Colorado. Odgovoran je za sigurnost na svemirskim letjelicamavanzemaljaca spojenim na projekte.DELTA je oznaka za određeni ogranak NRO-a koji je posebno obučen i zadužen za sigurnost svih MAJIC projekata. To je tim za sigurnost i radnu skupinu NRO-a koji su posebno obučeni za pružanje projekata za zadatke stranaca i LUNA sigurnost (također ima NAZIV CODE: "MEN IN BLACK"). Ovaj projekt još traje.


BLUE TEAM je prvi projekt odgovoran za reakciju i / ili oporavak oborenih i / ili srušenih izvanzemaljskih etjelicei / ili stranaca. To je bio projekt američkog zapovjedništva za zrakoplovstvo.SIGN je drugi projekt odgovoran za prikupljanje obavještajnih podataka i utvrđivanje je li prisutnost stranaca predstavljala prijetnju američkoj nacionalnoj sigurnosti. SIGN je prihvatio projekt BLUE TEAM. To jeprojekt CIA-a i američkog zrakoplovstva.REDLIGHT je bio projekt testiranja letjelice vanzemaljaca. Ovaj je projekt odgođen nakon svakog pokušaja uništenja letjelice i smrti pilota. Ovaj projekt je proveden na AREA 51, Groom Lake, (Dreamland) u Nevadi. Projekt Redlight nastavljen je 1972. Ovaj projekt je djelomično uspješan. NLO viđenja obrta u pratnji Black Helicopters su projekt Redlight imovine. Ovaj projekt je sada u tijeku na području 51 u Nevadi


SNOWBIRD je osnovan kao pokrov za projekt Redlight A “Leteći tanjurić * tip broda izgrađen je konvencionalnom tehnologijom. Otkrivena je PRESS-u i u više navrata data u javnost. Svrha je bila objasniti slučajna viđenja ili otkrića Crvenog svjetla kao da su bili Snowbird obrti. To je bila vrlo uspješna operacija dezinformacija. Ovaj projekt se aktivira samo kada je to potrebno. Ova obmana nije korištena mnogo godina. Ovaj projekt je trenutno unaftalinu, sve dok ne bude ponovno potreban.PLAVA KNJIGA bila je projekt prikupljanja i dezinformacije američkih zračnih snaga, NLO-a i obavještajnih podataka o vanzemaljcima. Ovaj projekt je obustavljen, a prikupljene informacija i dužnosti preuzeli su projekt Aquarius. Povjerljivi izvještaj pod nazivom "Okrutno / Plava knjiga, Izvješće broj 13" jedini je značajan podatak izveden iz projekta i nedostupan je javnosti (iz onoga što sam prije pročitao iz drugih izvora, ovo Izvješće broj 13, govorilo je o svemu unutar Povijest grudge).
MAJIC PLANOVI ZA NEPREVIĐENE SLUČAJEVE
Godine 1949. MJ-12 je razvio početni plan kontigencije nazvan MJ-1949-04P / 78 koji je trebao omogućiti javno objavljivanje nekih podataka, ako bi se nužnost pojavila.General Doolittle je prognozirao da ćemo jednog dana morati računati s vanzemaljcima i grudge / plava knjiga, Izvješće broj 13 navodi da se čini da je general Doolittle bio u pravu.Izvješće Grudge / Plava knjiga broj 13 također je spomenulo da je u dokumentu navedeno da su mnogi pripadnici vojne vlade i civili ukinuti (ubijeni bez zakonskog postupka) kada su pokušali otkriti tajnu.
PLAN A
SADRŽAJ ILI ZAKLJUČAK OBAVIJESTI - ŠIFRA: MAJIC / STR / M 03CCPN24Ovaj plan zahtijevao je upotrebu  MAJESTIC TWELVE kao dezinformacijski zadatak da se odgodi i zbuni objavljivanje informacija u slučaju da se netko približi istini. Odabrana je zbog sličnosti pravopisa i sličnosti s MJ-12.Osmišljen je da zbuni pamćenje i rezultira besplodnom potragom za materijalom koji nije postojao (tj. Dokumenti Williama Moorea?)
PLAN B
TREBA LI INFORMACIJE POSTATI JAVNE ILI TREBA LI PREUZIMATI VANZEMALJCE
Ovaj plan zahtijevao je javno priopćenje da je teroristička skupina ušla u Sjedinjene Države s atomskim oružjem. Bilo bi najavljeno da teroristi planiraju detonirati oružje u velikom gradu. Bit će proglašen vojni zakon i sve osobe s implantatima će biti aktivirane od strane vanzemaljaca.Tu osobu, u ovom konkretnom slučaju, MAJIC će zaokružiti zajedno sa svim disidentima i staviti u koncentracijske logore. PRESS, Radio i TV će biti nacionalizirani i kontrolirani. Svatko tko se pokuša oduprijeti bit će uhićen ili ubijen.

NSA sigurnosni sustavNacionalna sigurnosna agencija (NSA) stvorena je kako bi zaštitila tajno vraćene diskove i konačno dobila kontrolu nad cjelokupnom komunikacijskom inteligencijom.Ova kontrola omogućuje NSA-u da nadzire bilo koju osobu putem pošte, telefona, teleksa, faksova, telegrama, a sada putem on-line računala, prateći privatne i osobne komunikacije onako kako oni to žele.Zapravo, današnji NSA je trenutni glavni izraz MJ-12 i PI-40 koji se odnose na programe Leteći tanjuri. Ogromne količine dezinformacija raširene su po cijelom području istraživanja NLO-a. Svaka svjedokinja bilo kojeg aspekta programa prati svoj život u svakom detalju, jer je svaki potpisao sigurnosnu prisegu.Za osobe koje su radile u programu, uključujući vojne članove, kršenje te prisege moglo bi imati bilo koju od sljedećih izravnih posljedica:

Usmeno upozorenje popraćeno pregledom sigurnosne prisege.Snažnije upozorenje, ponekad popraćeno premlaćivanjem i zastrašivanjem.Psihološki rad na pojedincu da dovede do depresije koja će dovesti do samoubojstva.Ubojstvo osobe, koja se pojavljuje kao samoubojstvo ili nesreća.Čudne i iznenadne nesreće, uvijek smrtonosne.Zatvaranje u posebnom centru za pritvor.Zatočeništvo u ludnici, gdje se tretiraju tehnikama kontrole uma i deprogramiranja. Pojedinci su kasnije oslobođeni promijenjenim osobnostima, identitetima i izmijenjenim uspomenama.Dovođenje pojedinca u unutrašnjost, gdje je on ili ona zaposlen i radi za njih i gdje se može nagledati. To je obično u zatvorenim objektima s malo kontakta s vanjskim svijetom. Podzemni objekti su uobičajeno mjesto za to.Svaki pojedinac za koji smatraju da je preblizu istini, bit će tretiran na isti način.

ČINJENICE O VANZEMALJCIMA NA ZEMLJI - ŠIFRA: OMNIDATA

Nakon svih ovih godina istraživanja prikupili smo ove glavne činjenice o izvanzemaljcima na Zemlji.

Na Zemlji su se srušili izvanzemaljski  brodovi iz drugih svjetova.Vanzemaljski brodovi  su iz Ultra-Dimenzionalnih izvora i izvora unutar ove Dimenzije.Rani napori SAD-a na usvajanju tehnologija bili su uspješni.Vlada SAD-a je u jednom trenutku imala žive taoce iz vanzemaljaca.Američka vlada provela je obdukcije na leševima vanzemaljaca.Obavještajne agencije i sigurnosne agencije SAD-a uključene su u prikrivanje činjenica koje se odnose na situaciju.Ljudi su bili trenutno  oteti, osakaćeni, ubijeni i oteti kao posljedica situacije NLO-a.Postoji trenutna prisutnost vanzemaljaca na ovoj planeti među nama koja kontrolira različite elemente našeg društva.Vanzemaljske snage održavaju baze na Zemlji i na Mjesecu.Američka vlada već neko vrijeme ima radni odnos s vanzemaljskim snagama, s izričitim ciljem stjecanja tehnologije u gravitacijskom pogonu, zračnom oružju i kontroli uma.Milijuni stoke su ubijeni u procesu nabave bioloških materijala. I vanzemaljci i vlada SAD-a odgovorni su za sakaćenje, ali iz različitih razloga.Živimo u višedimenzionalnom svijetu koji se preklapa i posjećuje od strane vanzemaljskih  entiteta iz drugih dimenzija. Mnogi od tih entiteta su neprijateljski raspoloženi i mnogi nisu neprijateljski raspoloženi.Temelj našeg genetskog razvoja i religija leži u intervenciji ne-zemaljskih i zemaljskih sila.Istina o našoj aktualnoj tehnologiji daleko nadmašuje onu koju javnost doživljava.Danas je svemirski program Sjedinjenih Država pokriće koje postoji u svrhu odnosa s javnošću.Ljudi se aktivno ubijaju kako bi potisnuli činjenice o situaciji. CIA i NSA su tako duboko uključeni da bi izlaganje uzrokovalo kolaps njihove otvorene strukture.Činjenice ukazuju na prisutnost vanzemaljaca u 5 do 10 tisuća godina.Naša civilizacija je jedna od mnogih koji su postojale u posljednjih milijardu godina, "razdoblja Mliječne staze"Psihologija vanzemaljaca (vidi informacije na sljedećim stranicama)
Metagenski faktor

VANZEMALJSKE KLASIFIKACIJE
GOSTI Pozvali su vanzemaljce, uz odobrenje Vlade SAD-a da ostanu na Zemlji.
POSJETITELJI vanzemaljce koji su došli na zemlju zbog nepoznatih misija.
ZATVORENICI Zaplijenili su vanzemaljce od strane vlade SAD-a i / ili drugih vlada.
ISTRAŽIVAČI vanzemaljce koji su došli na Zemlju radi znanstvenih motiva.
INTRUDERI ILI MALEVOLENTI vanzemaljce koji su opasni za našu civilizaciju jer ne poštuju naše društvo.
NEUTRALI Vanzemaljci koji samo promatraju našu civilizaciju i nikada se ne miješaju u nas.
Kolonizatori Male skupine vanzemaljaca koji su odlučili živjeti među nama (poput nas).
INTERAKTORI Male skupine vanzemaljce koji su se odlučili miješati u našu povijest, mijenjajući ih kada je to moguće.


VANZEMALJSKA PRISUTNOST NA ZEMLJI

Postoji nekih stotinu šezdeset (160) ili više poznatih tipova vanzemaljaca koji danas posjećuju naš svijet (Zemlju), to su najčešće viđene vrste:

Grays, tip jedan (1) - Rigelijanci iz sustava Rigel Star i visoki su oko četiri (4) metra, s velikom glavom koja sadrži velike nakošene oči, koji obožavaju tehnologiju i ne brinu o nama. Vrsta koju je Strieber popularizirao u knjizi "Pričest". Potrebni su im vitalni sekreti za svoj opstanak, koji dobivaju od nas (zemljana).
    Sivi, tip dva (2) - dolaze iz Zeta Reticulae 1 i 2 solarnih sustava. Isti opći izgled kao tip 1 (1), iako imaju drugačiji raspored prstiju i malo drugačije lice. Ovi Sivi su sofisticiraniji od onih tipskih (1). Oni posjeduju stupanj zdravog razuma i donekle su pasivni. Ne zahtijevaju izlučevine koje pripadaju tipu (1).
    Sivi, tip tri (3) - Jednostavan oblik kloniranja tipova jedan i dva gore navedeni. Njihove usne su tanje (ili bez usana). Oni su podređeni tipu jedan i dva gore navedeni.
    Nordici, plavuše, Šveđani - poznati po bilo kojem od tih imena. Oni su slični nama. Plava kosa, plave oči (neke imaju tamnu kosu i smeđe oči i kraće su po visini). Oni neće prekršiti zakon o neuplitanju kako bi nam pomogli. Samo će intervenirati ako će aktivnosti Graysa utjecati na nas izravno.
    Nordijski klonovi - izgledaju slično nama, ali sa sivim nijansama na njihovoj koži. Ove nordike su kontrolirani trutovi, koje su stvorili Grays, tip one (1).
    Unutar-dimenzionalno (nije para-zemaljsko) - Subjekti koji mogu preuzeti različite oblike. Uglavnom mirne prirode.
    Kratki humanoidi - jedan i pol do dva i pol metra visoki, s kožom plavkaste boje. Oni se često vide u Meksiku u blizini Chihuahua
    Dlakavi patuljci (narančasti) - Visoki su četiri (4) metra i teže oko trideset pet (35) funti(oko15.75 kg??). Njihova kosa je boje crvene. Čini se da su neutralni i poštuju inteligentne oblike života.
    Very Tall Race - Izgledaju poput nas, ali su visoki sedam do osam metara. Ujedinjeni su sa Šveđanima.
    Muškarci u crnom (MIB) - Oni nisu iz Delta ili NRO podjele vlade. Oni su orijentalne ili maslinaste kože, oči su osjetljive na svjetlost i imaju vertikalne zjenice. Na nekim tipovima imaju vrlo blijedu kožu. Oni se jednostavno ne uklapaju u naše društvene obrasce. Obično nose crnu odjeću (ponekad svu bijelu ili sivu odjeću), nose sunčane naočale i voze crne automobile. U skupinama se svi podjednako oblače. Ponekad je dezorijentiran. Ne mogu se nositi s psihološkom "krivuljom" ili prekidom svojih planova. Vrlo često zastrašuju svjedoke NLO-a i oponašaju vladine dužnosnike. Ekvivalent naše CIA-e od druge galaksije.

NEKE VRSTE ŽIVOTNIH OBLIKA KOJE ZNAMO

UNI-TERRESTRIJALNI - ŠIFRA: UNA

 

     tajna2     

(Sedam predaka vanzemaljskih rasa koje su ovdje pokrenule našu civilizaciju)

Neka od neodgovorenih pitanja o ljudskoj evoluciji počela su prije nekoliko stoljeća, kada je katastrofa pogodila misiju koja je uključivala sedam različitih Vanzemaljskih rasa na Zemlju.

Ove informacije prikupljene su iz PROJEKTA GENESIS III (G-lll) - ADN6.2 - CR-7 / 26TSW-3 i CLR-25 / M6-722 - CLAS.ATR26 / AC # 672 / B25, kao i drugih mjesta pada.

Antropološki opis svake vrste vanzemaljaca

   tajna3

MISIJA: Genetska istraživanja i kolonizacija 3. planete (Terra) zvijezde (Sol) "našeg sunca" galaksije Milkyway (N'erandha B'hai).

STATUS: IZVAN KONTROLE

SKUPINA:

     Altaires

     Qizan Qal'Ats

     Tutakai Tikopais

     Kasimars

     K'ushui K'hotans

     Ahzdars

     Caspan Jassan Paegans

POSLJEDICE MISIJE:

     Podjela područja više nalikuje njihovim izvornim planetima. Podjela Terre, Marsa i Phaetona.
     Istraživanje sa Zemaljskim Gmazovima - izazvalo je mutaciju koja se sada zove dinosauri.
     Istraživanja s mutacijama Mammalia.
     Izbrisani (poginuli off) dinosauri.
     Kriza na Zvjezdanom Solu (naše Sunce).
     Uništavanje izvorne misije.
     Preživjeli i njihovi mentalni problemi, ostavljeni od uništenja misije.
     Rat između preživjelih.
     Uništenje Phaetona, stvaranje asteroidnog pojasa (Van Allenov asteroidni pojas).
     Preživjeli.
     Preživjeli su razdvojili i stvorili drevne civilizacije poznate kao Lemurija, Mu i Atlantida.
     H0m0 Sapiens, H0m0 Mermanus i H0m0  koegzistiraju na Zemlji s preživjelima.
     Novi odlasci stranaca kod Dominium Grey i Nordijskih rase.


MISIJA ZVJEZDANA KARTA: UNA (preuzeta sa srušenog svemirskog broda)

 

tajna4                    

izvor
https://in5d.com/top-secret-government-programs-that-your-not-supposed-to-know-about/

O autoru
Miro Sinj
Author: Miro SinjWebsite: https://fx-files.comEmail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.
Glavni urednik stranice!
Miro Smolčić je krenuo kao čitatelj i gotovo odmah se stavio u službu prenositelja znanja. Od samih početaka je s nama i promoviran je u glavnog urednika stranice. Posebni su mu interes drevne civilizacije na ovim postorima i njihova povezanost sa teorijom drevnih vanzemaljaca.
Nedavni članci:

Comments powered by CComment

WMD hosting

wmd dno